METŲ LAIKAI  Aušros g. 49

Tel. +370 611 19206

Apie mus

 Kavinė „Metų laikai" yra įsikūrusi Utenos miesto kultūros centro pastate, adresu Aušros gatvė 49. Kavinė renovuota 2014 metais, todėl pasitinkame mūsų klientus su nauju, moderniu dizainu ir jaukia aplinka. Kiekvieną darbo dieną kavinė siūlo greitai patiekiamus dienos pietus skubantiems asmenims, vietoje ar išsinešimui. Didesnėms šventėms ir renginiams profesionalūs virėjai, serviravimo specialistai ir aptarnaujantis personalas pasirūpins visais reikalingais darbais tam, kad kliento užsakymas būtu įvykdytas aukščiausiu lygmeniu. Mūsų pagrindinė salė talpina iki 40 žmonių su sėdimomis vietomis prie stalo arba iki 70 žmonių furšėto metu.

 Per daugiau nei dešimt veiklos metų išplėtėme teikiamų paslaugų mastą ir kokybę. Siekdami aukščiausios kokybės maitinimo paslaugų srityje  su dideliu užsidegimu nėrėme į maisto aptarnavimo sferą, įgijome patirties organizuojant didelius furšetus, sutelkėme profesionalią virėjų ir aptarnaujančio personalo komandą, kuri be rūpesčių aptarnauja daugiau nei du šimtus dalyvių užsakymo metu.

 

 

Darbuotojai

Mūsų  patyrusių darbuotojų personalas dirba tam, kad pranoktu visų mūsų svečių lūkesčius ir suteiktu aukščiausios kokybės klientų aptarnavimą.

Komanda

 Dideliems užsakymams furšėtams,gimtadieniams,pobūviams ar kitoms šventėms. Mes turime patyrusia ir ilgą laika bendradarbiaujančia komandą, kuri puikiai atlieka visą atsakingą darbą nuo stalo serviravimo ir maisto ruošimo iki aptarnavimo.

 

Renginių organizavimas

Per daugiau nei dešimt veiklos metų išplėtėme teikiamų paslaugų mastą ir kokybę. Siekdami aukščiausios kokybės, maitinimo paslaugų srityje  su dideliu užsidegimu nėrėme į maisto aptarnavimo sferą, įgijome patirties organizuojant didelius furšetus virš 200 žmonių siekiančius užsakymus.                                                                  

Furšetai

Turime neįkainojamos patirties rengiant didelius furšetus taippat rengiame šventes keliems ar keliolikai žmonių.

Staltiesės, indai, stalo įrankiai, floristinės kompozicijos – mes rūpinamės ne tik maistu, bet ir visa stalo išvaizda.

Banketai

Pasirūpinsime ne tik išskirtiniu maistu, bet ir stalais, kėdėmis, indais, įvairiais kitais šventės aksesuarais, stalų puošybos elementais, vardinėmis kortelėmis, gėlėmis.

Vestuvės

Mes pasistengsime, kad tai būtų ne tik gražiausia, bet ir gardžiausia šventė šia dieną..

Krikštynos

Patarsime kur ir kaip surengti šventę mažyliui, pasirūpinsime skaniais ir žaismingai atrodančiais patiekalais vaikų stalui.

Gimtadieniai

Nesvarbu kur juos rengsite – gamtoje, namuose, pirtelėje ant ežero kranto – maistu Jums rūpintis nereikės. Aptarnausime svečius, gardžius kepsnius iškepsime vietoje, pasirūpinsime, kad taurėse visada būtų puikaus vyno.

Kalendorinės šventės

Visuomet galite užsisakyti gardžių patiekalų Kūčių, Kalėdų ar Velykų stalui, Naujiesiems metams. Ne tik pagaminsime, bet ir atvešime į vietą.

Verslo pietūs

Gardžiai pamaitinsime dirbančius žmones. Neverta gaišti laiko ieškant kur papietauti su kolega ar verslo partneriu – visada patieksime skanų maistą.

Vieno kąsnio užkandėlės visiems atvejams

Vieno kąsnio sumuštiniaii. Maži ir gardūs, vis kitokio skonio…Mes siūlome įvairiausių vieno kąsnio užkandėlių kurios nuostabiai papuoš jūsų šventinį stalą taip pat sumuštinukus patogu vežtis į gamtą, neštis einant į svečius ar patiems vaišinti užsukusius draugus.